INTERIÉROVÝ DIZAJN – MÓDNE FARBY 2022

INTERIÉROVÝ DIZAJN – MÓDNE FARBY 2022

Zdá sa, že donedávna dominantné šedé farby nás všetkých už tak trochu nudili. Ďalšia farba sú všetky odtiene zelenej - pokračovanie trendu z predchádzajúcej sezóny, sú tiež najmódnejšie farby roku 2022.

Zdá sa, že donedávna dominantné šedé farby nás všetkých už tak trochu nudili. Ďalšia farba sú všetky odtiene zelenej - pokračovanie trendu z predchádzajúcej sezóny, sú tiež najmódnejšie farby roku 2022. Ktoré odtiene budú najpopulárnejšie v nasledujúcom roku? Ťažko poukázať na jednu obľúbenú – vítané sú ako o niečo tmavšie odtiene, ako zelená fľašková, kaki či olivová, tak aj o niečo miernejšie varianty ako šalvia či pistácie. Smaragdová zelená bude tiež naďalej veľmi populárna. Medzi najmódnejšími farbami roku 2022 sa však našlo aj miesto pre novinku - po pár rokoch zabudnutia sa do priazne vracia aj fialová (ako sýtejšie odtiene slivky, tak aj jemná, pastelová levanduľa). O týchto farbách však stojí za to pamätať, najmä v súvislosti s farbami nábytku (najmä čalúneného) a doplnkov - najmódnejšie farby stien v roku 2022 sú úplne iný príbeh ...

Kreslo HARMONY
kreslo BRIDA
stolička STELARIS

HOME OFFICE PRE NÁROČNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Práca na diaľku sa pre mnohých z nás čoraz viac stáva každodennou realitou, čo sa odráža aj v trendoch v interiérovom dizajne 2022 – čoraz populárnejšie značky kladú čoraz väčší dôraz na skutočnosť, že ich ponuky obsahujú veľa návrhov, ktoré sa majú použiť pri usporiadaní domácej kancelárie. Aké trendy jednoznačne dominujú tejto téme? Po prvé, tí, ktorí majú nadčasový charakter, zároveň ponúkajú extrémne široké možnosti usporiadania - to je dôležitá výhoda, najmä ak si myslíte, že domáca kancelária je najčastejšie časť oddelená od miestnosti s iným účelom a aplikáciou, ako je obývacia izba alebo spálňa. Drevo, biela a čierna, ako aj šedá a módna zelená - medzi budúcoročnými trendmi sa tieto materiály a farby v kontexte nábytku domácej kancelárie zdajú byť zďaleka najbežnejšie.

KRESLÁ A POHOVKY S NÍZKÝM SEDADOM – POPULÁRNY TREND 2022

Hľadáte novú sedačku do obývačky? Ak chcete, aby bola nielen krásna a pohodlná, ale aj v súlade s aktuálnymi trendmi, pohovka s nízkym sedákom bude volským okom. Rovnaký trend je viditeľný aj v prípade kresiel – čím nižšie, tým lepšie. Nízky sed však nie je všetko – najobľúbenejšie sú modely, ktoré majú navyše jemné, mierne aerodynamické línie a tvary.