Záhradný set HOLIDAY 246x246 cm biely z ľahkého hliníku so sivým čalúnením

Kód tovaru: 907
Záhradný set HOLIDAY 246x246 cm biely z ľahkého hliníku so sivým čalúnením
Kód tovaru: 907

Záhradný set so stolom Holiday  246x246 cm je návrh, za ktorým sa skrýva známa a obľúbená značka Kare Design. Rohová záhradná sedačka so stolíkom je ideálnym riešením do záhrady aj na terasu. S jeho pomocou si vytvoríte krásnu a pohodlnú obývačku pod holým nebom, ktorá vás už od začiatku privíta útulnosťou a pohodovou atmosférou. Pokračovať

Farby:
Cena s DPH
2 674.00 € 1 996.00 €
Cena bez DPH
1 663.33 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Záhradný set so stolom Holiday  246x246 cm je návrh, za ktorým sa skrýva známa a obľúbená značka Kare Design. Nemecký výrobca, ktorý do svojho portfólia zhromaždil množstvo fenomenálneho nábytku, svietidiel a doplnkov pre interiérový dizajn, sa preslávil originálnymi a nekonvenčnými projektmi, ktoré sa vyznačujú komfortom a funkčnosťou. Odvaha v búraní zaužívaných vzorov pri zachovaní praktickosti ponúkaných riešení z neho robí priekopníka a skutočnú ikonu bytového dizajnu v interiérovom priemysle.

Moderná modulová sedačka s príručnými stolíkmi je jedinečná sedacia súprava, ktorú ocení každý amatér dobrého dizajnu. Veľké dekoračné vankúše a sedák čalúnený látkou, podopreté oceľovými nohami s nástrekom, tvoria záhradnú pohovku, ktorú môže využívať viacero ľudí súčasne. Letný relax na verande s rodinou či priateľmi vďaka tejto šedej záhradnej sedačke s gaučom a stolíkom, dáva úplne iný, určite pohodlnejší rozmer. Ide o riešenia vytvorené pre milovníkov najvyššej úrovne pohodlia.

Rohová záhradná pohovka so stolíkom je ideálnym riešením do záhrady aj na terasu. S jeho pomocou si vytvoríte krásnu a pohodlnú obývačku pod holým nebom, ktorá vás už od začiatku privíta útulnosťou a pohodovou atmosférou. Záhradná pohovka so stolom Holiday  246x246 cm sa bude skvele vynímať v moderných, škandinávskych a minimalistických interiéroch, ktoré spájajú vášeň pre jednoduchosť a funkčné riešenia.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

Rám: hliník striekaný farbou

Vankúše:

- plnenie: polyuretánová pena 28 kg/m³.

- tkanina: polyetylén.

- rozmery vankúša: 67 x 67 cm a 42 x 67 cm.

- vankúše so zipsom.

Sedadlo, stolová doska: DOSKA HIPS (polystyrén s vysokou odolnosťou proti nárazom).

Rozmery stola (výška x šírka x hĺbka): 30 × 76 × 76 cm.

ROZMERY:

  • Hĺbka (cm): 76
  • Šírka (cm): 242
  • Výška (cm): 63
  • Hĺbka sedadla (cm): 66
  • Hmotnosť (kg): 42.8

MATERIÁL

FARBA

ĎALŠIE INFORMÁCIE


Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.