Štýlový konzolový stolík KOBALT 94x34x75 cm - prírodné drevo

Kód tovaru: 540
Štýlový konzolový stolík KOBALT 94x34x75 cm - prírodné drevo

Konzola Kobalt (94 x 34 x 75 cm, prírodný) je dokonalým príkladom kusu nábytku, ktorý kombinuje originálny dizajn s veľkou dávkou funkčnosti. Tento štýlový stolík bude fungovať ako v obývacej izbe, tak aj ako toaletný stolík do priemyselnej spálne alebo na iné miesta, kde budete potrebovať ďalší kus úložného nábytku. Pokračovať

Cena s DPH
355.00 €
Cena bez DPH
295.83 €
Dodacia doba 10-12 týždňov
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Konzola Kobalt (94 x 34 x 75 cm, prírodný) je dokonalým príkladom kusu nábytku, ktorý kombinuje originálny dizajn s veľkou dávkou funkčnosti. Tento štýlový stolík bude fungovať ako v obývacej izbe, tak aj ako toaletný stolík do priemyselnej spálne alebo na iné miesta, kde budete potrebovať ďalší kus úložného nábytku. Pod jeho sklenenou doskou môžete vystaviť suveníry alebo drobné príslušenstvo a do zásuviek skryť to, čo by nemalo byť viditeľné. Výrobcom tejto unikátnej konzoly je nemecká interiérová značka Kare Design, ktorá je po celom svete preslávená svojim netradičným prístupom k dizajnu a vysokou kvalitou svojich produktov.

Telo stolíka je vyrobené z odolného smrekového dreva s lakovanou povrchovou úpravou. Rám je vyrobený z lakovanej preglejky, vrchná časť je vyrobená z odolného tvrdeného skla, držadlá sú z poniklovanej ocele a nohy sú z práškovo lakovanej ocele. Priemyselný stolík pod doskou stola má 8 praktických úložných priestorov a je vybavený dvoma zásuvkami. Jeho rozmery sú 33,5 x 94 x 75 cm (uvedené v poradí: hĺbka x šírka x výška). Dizajn stolíka, ktorý kombinuje útulnosť dreva a surovosť kovu, dokonale zapadá do dekorácie v industriálnom štýle. Konzola Kobalt môže byť skvelým doplnkom podkrovnej obývačky alebo spálne zariadenej vo vintage štýle, kde môže slúžiť ako toaletný stolík v spoločnosti štýlového zrkadla.

Korpus: lakované smrekové drevo,

Rám: lakovaná preglejka,

Doska stola: tvrdené sklo,

Rukoväte: poniklovaná oceľ,

Nohy: komaxit

ROZMERY:

  • Hĺbka (cm): 33.5
  • Šírka (cm): 94
  • Výška (cm): 75
  • Hmotnosť (kg): 15

MATERIÁL

  • Materiál nôh: oceľ
  • Materiál: tvrdené,drevo,preglejka,oceľ

FARBA

  • Farba: prírodná
  • Farba nohy: čierna

ĎALŠIE INFORMÁCIE

  • Štýl: priemyselný, vintage
Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.