Štýlová stojacia lampa SALINA - čierno-zlatá

Výrobca: KARE DESIGN Kód tovaru: 716
Štýlová stojacia lampa SALINA - čierno-zlatá
Výrobca: KARE DESIGN Kód tovaru: 716

Štýlová lampa, správne zvolená pre výzdobu daného interiéru, môže úplne zmeniť charakter celého usporiadania. Jedným z nich je podlahová lampa Salotto… Pokračovať

Cena s DPH
244.00 €
Cena bez DPH
203.33 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Štýlová lampa, správne zvolená pre výzdobu daného interiéru, môže úplne zmeniť charakter celého usporiadania. Jedným z nich je podlahová lampa Salotto (75x158 cm, čierna a zlatá), ktorá vďaka svojej relatívne veľkej veľkosti dokonale vyplní prázdnotu vo vašej obývacej izbe. Jeho výrobcom je renomovaná značka interiérového dizajnu Kare Design. Táto nemecká značka je prítomná na trhu od roku 1981 a neustále rozširuje skupinu svojich verných zákazníkov. Dizajnéri tejto značky vytvárajú produkty s netradičným dizajnom, tiež sa neboja prelomiť obvyklé schémy.

Na výrobu základne a rámu lampy sa použila lakovaná oceľ v čiernej farbe, zatiaľ čo tienidlo bolo vyrobené z polystyrénu. Minimalistický dizajn s tlmenými farbami rozbije jemné, zlaté akcenty. Spínač lampy je umiestnený na kábli, takže ho môžete pohodlne ovládať nohou. Rozmery samotného tienidla sú 35x25 cm (priemer x výška), dĺžka kábla je 180 cm a priemer základne je 30 cm. Veľkou výhodou tejto lampy je schopnosť nastaviť svoju výšku v rozsahu 151,5-167,5 cm. Pre lampu potrebujete jednu žiarovku s výkonom 60 W a závitom E27. Rozmery celej svietidla sú 35x75x158 cm (dané v poradí: hĺbka x šírka x výška).

Do akého dekoru sa zmestí podlahová lampa Salotto? Dokonale zapadá do jednoduchého minimalistického dekoru, moderného štýlu alebo chladného priemyselného usporiadania. Ak vám záleží na konzistencii, môžete si kúpiť stolovú lampu z kolekcie Salotto.

Daná hmotnosť podlahovej lampy Salotto (75x158 cm, čierna a zlatá) je približná a orientačná. Žiarovka nebola zahrnutá do súpravy.

230 V, 50/60 Hz.

Rám, základňa: lakovaná oceľ.

Odtieň: polystyrén.

Rozmery tieňa (priemer x výška): 35 x 25 cm.

Priemer základne: 30 cm.

Nastaviteľná výška: 151,5 - 167,5 cm.

ROZMERY:

  • Hĺbka (cm): 35
  • Šírka (cm): 75
  • Výška (cm): 158
  • Dĺžka kábla (cm): 180
  • Priemer tieňa (cm): 35
  • Hmotnosť (kg): 8.2

MATERIÁL

FARBA

  • Žiarovka: nie

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Miša

Ďakujem za invidualny prístup. Tovar prišiel nepoškodený. Nemám čo vytknúť.