Sedačka JADE rohová 248x160x90 cm - zlatá

Výrobca: MICADONI Kód tovaru: 304
Sedačka JADE rohová 248x160x90 cm - zlatá
Výrobca: MICADONI Kód tovaru: 304

Nábytok pre obývaciu izbu charakterizovaný nadčasová elegancia vyhľadávaná? Najlepšie tie, ktoré sa navyše môžu pochváliť univerzálnym dizajnom, ktorý nikdy nevyjde z módy? V takom prípade nám niečo hovorí, že rohová sedačka pre 4-osoby Jade 248x160 cm (látka: zlatý Blu 68 - roh ľavý) má dobrú šancu dokonale zodpovedať vašim preferenciám a vkusu. Pokračovať

Cena s DPH
1 474.00 €
Cena bez DPH
1 228.33 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Nábytok pre obývaciu izbu charakterizovaný nadčasová elegancia vyhľadávaná? Najlepšie tie, ktoré sa navyše môžu pochváliť univerzálnym dizajnom, ktorý nikdy nevyjde z módy? V takom prípade nám niečo hovorí, že rohová sedačka pre 4-osoby Jade 248x160 cm (látka: zlatý Blu 68 - roh ľavý) má dobrú šancu dokonale zodpovedať vašim preferenciám a vkusu. Ekonomické tvary, vyvážené farby a vysoká kvalita, ktoré nie sú bezdôvodne považované za najlepšiu záruku pohodlného používania – táto kombinácia je k dispozícii dizajnérom exkluzívnej značky Micadoni, ktorej kreslá, pohovky a rohy pre obývaciu izbu mimoriadne zručným spôsobom kombinujú nenáročný štýl a vždy vítanú funkčnosť.


Tento elegantný kútik na nohách je býčie oko, najmä pre tých, ktorí ochotne siahajú po riešeniach odolných voči zmene módy v usporiadaní svojich interiérov. Okrem toho budú spokojní aj tí, ktorí ocenia nábytok ochotný spolupracovať s rôznymi štýlmi interiérového dizajnu a rôznych farieb - tento roh pre obývaciu izbu je usporiadaný chameleón, ktorý ponúkne veľa možností.


Bezkonkurenční dizajnéri spoločnosti Micadoni tiež vyvinuli všetko úsilie, aby zabezpečili, že nielen estetický aspekt je tu správne rafinovaný - pohodlie a pohodlie používania boli ošetrené o nič menej opatrne. Okrem čalúnenia charakterizovaného vysokým stupňom odolnosti proti oderu dostávame aj výplň vo forme polyuretánovej peny s vysokou elasticitou (hustota: 30 kg / m³), nielen pohodlná, ale aj odolná voči deformácii.


Ďalšie parametre 4-pers. Jade roh 248x160 cm (zlato – vľavo):

  • výška nôh: 15 cm
  • výška opierky: 45 cm
  • šírka sedadla: 130 cm.

Farebný dojem čalúnenia sa môže líšiť v závislosti od svetla.

ROZMERY:

  • Hĺbka (cm): 160
  • Šírka (cm): 248
  • Výška (cm): 90
  • Výška opierky (cm): 45
  • Výška sedadla (cm): 47
  • Šírka sedadla (cm): 130
  • Hmotnosť (kg): 79

MATERIÁL

FARBA

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.