Príručný barový stolík GELONG 35 cm čierny, industrial

Kód tovaru: 781
Príručný barový stolík GELONG 35 cm čierny, industrial

Ak milujete štýlové a funkčné riešenia, potom máme pre vás skvelú ponuku! Tento príručný barový stolík, 35x75 cm, čierny je krásny projekt venovaný milovníkom… Pokračovať

Cena s DPH
199.00 €
Cena bez DPH
165.83 €
Dodacia doba 6 týždňov
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Ak milujete štýlové a funkčné riešenia, potom máme pre vás skvelú ponuku! Tento príručný barový stolík, 35x75 cm, čierny je krásny projekt venovaný milovníkom minimalistickej estetiky. Ide o ďalší fantastický produkt v našej ponuke, za ktorým stojí na trhu interiérového dizajnu známa značka House Doctor. Táto dánska značka vytvára fenomenálne dizajny, ktoré kombinujú podmanivý vzhľad s funkčnosťou a vytvárajú dokonalé riešenia pre váš domov.

Pri konštrukcii tejto čiernej ramennej tyče s rozmermi 35x75 cm je použitá vysoko kvalitná oceľ. Konštrukčne takéto riešenie dodáva produktu nielen mierne surový charakter v industriálnom štýle, ale je aj zárukou dlhej životnosti. Moderný barový stolík stojí na jednej strane na dvoch tvarovaných nohách a na druhej strane je vybavený dvoma kolieskami. Takto premyslený dizajn ponúka skvelú stabilitu a zároveň vám umožní jednoducho premiestniť kus nábytku presne tam, kde ho práve potrebujete. Lišta v industriálnom štýle Use s rozmermi: 75 x 35 x 35 cm (rozmery uvedené: výška x hĺbka x šírka) bude fungovať aj v interiéri s menšími parametrami.

Kde sa bude takýto kus nábytku najlepšie prezentovať? Nepochybujeme o tom, že takýto elegantný barový vozík na kolieskach bude dokonale ladiť so sofistikovanosťou moderného aranžmánu. Bez problémov si návrh nájde svoje miesto aj v interiéri zariadenom v škandinávskom štýle, kde sú vítané prvky praktické aj dekoratívne. Ale to nekončí! Čierna lišta s držiakom na noviny si nájde svoje miesto aj v náročnom industriálnom interiéri. Tento kus nábytku možno s úspechom použiť na uloženie vašich obľúbených nápojov alebo dekoratívnych prvkov. Lišta Use dobre poslúži aj ako odkladací stolík vedľa kresla v obývačke.

ROZMERY:

  • Výška (cm): 75
  • Hĺbka (cm): 35
  • Šírka (cm): 35
  • Hmotnosť (kg): 10

MATERIÁL

  • Materiál: oceľ
  • Stolový materiál: oceľ
  • Materiál police: oceľ

FARBA

  • Farba: čierna

ĎALŠIE INFORMÁCIE

  • Štýl: moderný,škandinávsky,priemyselný
Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.