Posteľ s úložným priestorom PENTA 170x208x104 cm - svetlosivá

Výrobca: MICADONI Kód tovaru: 655
Posteľ s úložným priestorom PENTA 170x208x104 cm - svetlosivá
Výrobca: MICADONI Kód tovaru: 655

Moderná posteľ PENTA (160x200 cm - svetlo šedá) je ďalšou ponukou exkluzívnej značky Micadoni, ktorá je už v našej ponuke. Hľadáte rovnako módny a zároveň… Pokračovať

Cena s DPH
924.00 €
Cena bez DPH
770.00 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Moderná posteľ PENTA (160x200 cm - svetlo šedá) je ďalšou ponukou exkluzívnej značky Micadoni, ktorá je už v našej ponuke. Hľadáte rovnako módny a zároveň pohodlný nábytok do spálne? Táto čalúnená manželská posteľ bude dokonale vyhovovať vašim potrebám a preferenciám. Jednotné farebné čalúnenie ponúkajúce mimoriadne široké možnosti usporiadania a vysoké, decentne dekoratívne čelo postele zdobené zvislým prešívaním – tento elegantný a nadčasový dizajn ľahko zapadne do dekorácie mnohých moderných spální.

Nemyslite si však, že tu môžete rátať s estetickými hodnotami – ako sme už spomínali, ani v tomto projekte nebola podceňovaná funkčnosť vedúca k pohodlnému a bezproblémovému každodennému používaniu. Ide o manželskú posteľ s kontajnerom na lôžkoviny, ktorý je skrytý pod zdvihnutým rámom. Šikovný a pohodlný je systém zdvíhania roštu, vďaka ktorému zdvíhanie roštu aj s matracom položeným priamo na ňom nebude pre nikoho a nikoho problém. Ide o manželskú posteľ s plochou na spanie 160x200, no treba si uvedomiť, že vďaka konštrukcii (vyvýšený rám s veľkým kontajnerom na lôžkoviny pod ním) a pevnému čalúneniu sú celkové rozmery postele mierne väčší a nemal by byť stotožňovaný s kŕmnou plochou.

Celková dĺžka postele je 208 cm, pričom šírka je 170 cm - pred kúpou a plánovaním konkrétneho miesta pre posteľ v spálni treba počítať s týmito rozmermi.

Uvedená hmotnosť postele PENTA (160 x 200 cm - svetlo šedá) je orientačná a je len orientačná.

Farebný dojem z čalúnenia sa môže líšiť v závislosti od svetla.

ROZMERY:

  • Priestor na spanie (cm): 160x200
  • Šírka (cm): 170
  • Výška (cm): 104
  • Dĺžka (cm): 208
  • Hmotnosť (kg): 109

MATERIÁL

FARBA

  • Montáž: podľa návodu

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.