Moderný vešiak FARELO 180 cm biely, lakovaný kov

Výrobca: ACTONA Kód tovaru: 826
Moderný vešiak FARELO 180 cm biely, lakovaný kov
Výrobca: ACTONA Kód tovaru: 826

Kovový vešiak na oblečenie Farelo je ponuka dánskej značky Actona pre všetkých, ktorí sa rozhodnú pre moderný minimalizmus a zároveň majú radi, keď im nechýbajú vysoké praktické a úžitkové hodnoty. Pokračovať

Farby:
Cena s DPH
96.00 € 68.00 €
Cena bez DPH
56.67 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Kovový vešiak na oblečenie Farelo je ponuka dánskej značky Actona pre všetkých, ktorí sa rozhodnú pre moderný minimalizmus a zároveň majú radi, keď im nechýbajú vysoké praktické a úžitkové hodnoty. Tieto stojace vešiaky im ponúkajú pomerne veľa úložných možností v predsieni, pričom nezaberajú príliš veľa cenného miesta. Dostupné sú v dvoch dizajnových verziách a niekoľkých farebných variantoch.

Moderný vešiak v podkrovnom štýle je univerzálny návrh, ktorý bude skvele fungovať na chodbe v dome aj v byte, ako aj vo všetkých druhoch kancelárskych priestorov alebo komerčných a servisných priestorov. Takýto doplnok bude užitočný najmä na jeseň a v zime, keď každý výjazd z domu vyžaduje potrebu nosiť niečo teplé, ako aj počas návštevy väčšej skupiny hostí. Vrchné oblečenie musí byť niekde umiestnené a kovový stojaci vešiak sa dokonale vyrovná s takýmito úlohami, však?

U nás je dostupný kovový vešiak na šaty Farelo s 8 háčikmi.

ROZMERY:

  • Hĺbka (cm): 50
  • Šírka (cm): 50
  • Výška (cm): 180
  • Hmotnosť (kg): 6.3

MATERIÁL

  • Materiál: kov

FARBA

  • Farba: biela alebo čierna

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.