Moderný príručný vozík na kolieskach BILLET 62 cm - čierny, industrial

Kód tovaru: 779
Moderný príručný vozík na kolieskach BILLET 62 cm - čierny, industrial

Hubsch je dánsky výrobca interiérových dizajnových prvkov, ktoré svojou jednoduchosťou zapadajú do limitov moderného dizajnu. Ide predovšetkým o návrhy… Pokračovať

Cena s DPH
258.00 €
Cena bez DPH
215.00 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Hubsch je dánsky výrobca interiérových dizajnových prvkov, ktoré svojou jednoduchosťou zapadajú do limitov moderného dizajnu. Ide predovšetkým o návrhy s minimalistickou dušou, čerpajúce z tradície škandinávskeho štýlu. To znamená, že okrem vynikajúcej funkčnosti vás poteší aj ich útulnosť a všestrannosť. Čierny barový vozík BILLET na kolieskach je kus nábytku pre ľudí, ktorí ocenia jednoduché riešenia s nádychom industriálneho štýlu.

Moderný vozík BILLET na kolieskach je produkt, v ktorom sa spája minimalistická estetika s maximálnou využiteľnosťou, čím vzniká nevídaná zmes jedinečného dizajnu. Tento vozík, hĺbka 34 cm x šírka 62 cm x výška 79 cm, je vyrobený zo sýto čierneho kovu. Konštrukčne bol industriálny vozík navrhnutý veľmi jednoducho - dva prvky rámu zakončené kolieskami sa nenápadne menia na pohodlné rukoväte. Tvoria tiež rám pre dve hlboké police, na ktorých môžete ľahko prepravovať fľaše a poháre.

Minimalistický barový vozík BILLET na kolieskach je mimoriadne funkčný kus nábytku. Dá sa použiť aj ako prenosný konferenčný stolík alebo jednoducho ako prvok interiérového dizajnu zachovaný v medziach moderného dizajnu s minimalistickým alebo industriálnym pozadím.

ROZMERY:

  • Hĺbka (cm): 34
  • Šírka (cm): 62
  • Výška (cm): 79
  • Hmotnosť (kg): 9.85

MATERIÁL

  • Materiál: železo
  • Stolový materiál: železo

FARBA

  • Farba: čierna

ĎALŠIE INFORMÁCIE

  • Štýl: moderný,priemyselný,minimalistický
Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.