Moderný konferenčný stolík GILERMO Ø80 cm z dubového dreva - čierny

Kód tovaru: 1159
Moderný konferenčný stolík GILERMO Ø80 cm z dubového dreva - čierny
Kód tovaru: 1159

Čierny konferenčný stolík Gilermo Ø80 cm je najpredávanejším produktom z našej ponuky, ktorý efektívne ukazuje, že jednoduchý dizajn nemusí byť nudný, monotónny a bezvýrazný, aby potešil krásnou estetikou a upozornil na seba. Pokračovať

Cena s DPH
282.00 € 169.00 €
Cena bez DPH
140.83 €
Dodacia doba 6 týždňov
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Čierny konferenčný stolík Gilermo Ø80 cm je najpredávanejším produktom z našej ponuky, ktorý efektívne ukazuje, že jednoduchý dizajn nemusí byť nudný, monotónny a bezvýrazný, aby potešil krásnou estetikou a upozornil na seba. Za týmto projektom nestojí nikto iný ako škandinávska značka Actona, známa v priemysle interiérového dizajnu svojou vášňou pre modernú funkčnosť a praktický prístup k dizajnu. V jej portfóliu nájdete mnoho príkladov štýlového nábytku do obývacej izby, kuchyne a jedálne, ktoré očaria nadčasovou krásou a ponúkajú mimoriadne široké možnosti usporiadania.

Tento moderný konferenčný stolík je určený všetkým, ktorí hľadajú nábytok do jedálne odolný voči meniacim sa trendom a dáva veľkú slobodu pri výbere stoličiek a iných doplnkov. Na jeho prevedenie bola použitá nábytková doska a dyhový dub v čiernom odtieni, ktorý dokonale vyhovuje rôznym štýlom a interiérovým trendom. Niečo, čo priťahuje pozornosť v prípade tohto čierneho okrúhleho jedálenského stola, sú nohy podopierajúce stolovú dosku s výškou 43,2 cm - ich skrížená forma odlišuje tento kus nábytku od klasických stolov a porušuje jeho jednoduchú estetiku.

Doplňujúce informácie:

Stolová doska: dubová dyha.

Nohy: dubové drevo.

Výška nohy: 43,2 cm

Výrobok je vyrobený z prírodných surovín, môže sa líšiť od prezentovaných fotografií.

Akékoľvek odery, medzery a nepravidelnosti sú úmyselné.

Každý produkt je preto originálny a jedinečný.

ROZMERY:

  • Priemer (cm): 80
  • Výška (cm): 45
  • Hmotnosť (kg): 11.8

MATERIÁL

FARBA

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.