Konferenčný stolík LEILA Ø60 cm čierny, dubové drevo

Výrobca: TENZO Kód tovaru: 395
Konferenčný stolík LEILA Ø60 cm čierny, dubové drevo
Výrobca: TENZO Kód tovaru: 395

Okrúhly konferenčný stolík v škandinávskom štýle zo série Leila je kvintesenciou interiérového dizajnu v súlade s trendom scandi, ktorý sa naďalej teší neutíchajúcej obľube Pokračovať

Cena s DPH
147.00 € 115.00 €
Cena bez DPH
95.83 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Okrúhly konferenčný stolík v škandinávskom štýle zo série Leila je kvintesenciou interiérového dizajnu v súlade s trendom scandi, ktorý sa naďalej teší neutíchajúcej obľube. Ide o projekt švédskej značky Tenzo, ktorá už niekoľko desaťročí teší svojimi jednoduchými a funkčnými návrhmi.

Okrúhle konferenčné stolíky Leila sú mimoriadne veľkou rodinou, ktorá každému amatérovi modernej jednoduchosti umožní nájsť stolík, ktorý dokonale ladí s vysneným usporiadaním obývačky. Tento filigránsky, neutrálne pôsobiaci nábytok je venovaním nielen zarytým fanúšikom škandinávskeho štýlu - ponúka veľa možností usporiadania, vďaka čomu ľahko zapadne do celého radu súčasných interiérov.

Stolíky Leila sú dostupné vo viacerých farebných a dizajnových variantoch - toto je okrúhly konferenčný stolík v škandinávskom štýle s bielou doskou o priemere 60 cm a drevenými nohami z dubového dreva v prírodných farbách.

ROZMERY:

  • Priemer (cm): 60
  • Výška (cm): 40
  • Hmotnosť (kg): 10

MATERIÁL

  • Materiál: MDF
  • Stolový materiál: MDF

FARBA

  • Montáž: nie je potrebná

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.