Kancelárska stolička FIGO tmavo-sivý polyester, čierna podnož

Kód tovaru: 608
Kancelárska stolička FIGO tmavo-sivý polyester, čierna podnož
Kód tovaru: 608

Máte radi praktické a estetické riešenia? Chcete do svojej kancelárie alebo pracovne priniesť štýl? Prišli ste na skvelé miesto! Práve sme pridali do našej ponuky kancelársku stoličku FIGO, 55 x 54 x 87 cm, v tmavo sivej farbe. Pokračovať

Cena s DPH
157.00 €
Cena bez DPH
130.83 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Máte radi praktické a estetické riešenia? Chcete do svojej kancelárie alebo pracovne priniesť štýl? Prišli ste na skvelé miesto! Práve sme pridali kancelársku stoličku FIGO, 55 x 54 x 87 cm, tmavo siná farba. Ide o modernú ponuku od renomovanej značky Actona. Zákazníci takmer z celého sveta dychtivo siahajú po produktoch podpísaných menom tejto značky. Niet sa čomu čudovať – dánsky výrobca je známy kvalitným nábytkom, solídnym spracovaním a súčasnou estetikou, ktorá je príjemná pre oči.

Táto kancelárska otočná stolička má rozmery 55 x 54 x 87 cm (rozmery sú uvedené v objednávke: šírka x hĺbka x výška). Ide o kancelársku stoličku s nastaviteľnou výškou v rozmedzí 44,5 - 51,5 cm, vďaka čomu ju bez problémov osadíme k väčšine pracovných stolov. Kancelárska stolička na kolieskach je funkčným riešením, ktoré je zároveň elegantné. Tvarované, plné operadlo poskytuje vysoký komfort a pomáha udržiavať správne držanie tela aj počas dlhých hodín strávených pri stole. Toto otočné kreslo je čalúnené antracitovou látkou, vďaka čomu je štýlové a všestranné. Pohodlné sedadlo spočíva na kovovej podnoži s kolieskami.

V akom prostredí bude táto antracitová kancelárska stolička na kolieskach vyzerať najlepšie? Skvele bude vyzerať v širokej škále interiérov, najmä tých moderných. Dokonale zaplní minimalistické kancelárie aj kancelárie v škandinávskom štýle. Dobre poslúži ako stolička do kancelárie či pracovne, ale aj ako stolička do izby pre mladých.

Ďalšie informácie:

Látka: Corsica antracit 10.

Parametre:

- 100 percentný polyester, - 240 g / m2,

- test Martindale> 25 000,

- odolnosť proti oderu: 4-5,

- stálosť na svetle: 4.

Nastaviteľná výška: 44,5-51,5 cm

ROZMERY:

  • Hĺbka (cm): 54
  • Šírka (cm): 55
  • Výška (cm): 87
  • Hĺbka sedadla (cm): 40
  • Výška opierky (cm): 38
  • Šírka sedadla (cm): 48
  • Hmotnosť (kg): 9.3

MATERIÁL

FARBA

  • Farba nohy: čierna
  • Farba: tmavo-sivá
  • Farba sedadla: tmavo-sivá

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.