Jedálenský okrúhly stôl GILERMO Ø 110 cm čierny, kovová podnož

Výrobca: ACTONA Kód tovaru: 409
Jedálenský okrúhly stôl GILERMO Ø 110 cm čierny, kovová podnož
Výrobca: ACTONA Kód tovaru: 409

Actona je dánska značka, ktorej nábytok sa vyznačuje vysokou kvalitou. Táto renomovaná značka okrem pevných výrobkov predstavuje svieži a moderný vzhľad domáceho dizajnu. Tentokrát naša ponuka, priamo od tohto vizionárskeho výrobcu, zahŕňa jedálenský stôl GILERMO, Ø110 cm, farba čierna. Ide o návrh, ktorý určite osloví fanúšikov moderných a elegantných riešení. Pokračovať

Cena s DPH
248.00 € 198.00 €
Cena bez DPH
165.00 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Actona je dánska značka, ktorej nábytok sa vyznačuje vysokou kvalitou. Táto renomovaná značka okrem pevných výrobkov predstavuje svieži a moderný vzhľad domáceho dizajnu. Tentokrát naša ponuka, priamo od tohto vizionárskeho výrobcu, zahŕňa jedálenský stôl GILERMO, Ø110 cm, farba čierna. Ide o návrh, ktorý určite osloví fanúšikov moderných a elegantných riešení.

Rozmery tehto stola sú 110 x 74 cm (rozmery uvedené v poradí: priemer x výška). Vďaka tomu bude fungovať skvele aj v malých miestnostiach. Okrúhly stôl je vyrobený z dyhovanej MDF a je lakovaný. Je položený na jednej nohe s okrúhlou základňou, vďaka ktorej je tento čierny jedálenský stolík stabilný. Základňa stola je vyrobená z komaxitu s matnou povrchovou úpravou. Celok je v nadčasovej čiernej farbe.

V akom prostredí bude tento okrúhly konferenčný stolík pre obývaciu izbu fungovať najlepšie? Dokonale zapadá do takmer akéhokoľvek usporiadania. Bude vyzerať skvele v modernej alebo minimalistickej obývacej izbe. Bude tiež dobre fungovať v interiéri, ktorého dekor je inšpirovaný priemyselným podkrovím.

Ďalšie informácie:

Výška k stolu rám:72,2 cm

ROZMERY:

  • Výška (cm): 74
  • Priemer (cm): 110
  • Hmotnosť (kg): 23.8

MATERIÁL

FARBA

  • Montáž: nie je potrebná

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.