Drevený jedálenský stôl okrúhly EVERET Ø120x75 cm - dub prírodný

Kód tovaru: 1137
Drevený jedálenský stôl okrúhly EVERET Ø120x75 cm - dub prírodný
Kód tovaru: 1137

Stôl Everet je kvintesenciou nadčasového škandinávskeho dizajnu, ktorý vytvorila dánska značka Actona. Táto univerzálna estetika nielenže nikdy neprekročí kánon módy interiérového dizajnu, ale ani vás tak skoro neomrzí a do vášho interiéru vždy vnesie ležérny a prirodzený šarm. Pokračovať

Cena s DPH
625.00 € 376.00 €
Cena bez DPH
313.33 €
Dodacia doba 5 týždňov
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Stôl Everet je kvintesenciou nadčasového škandinávskeho dizajnu, ktorý vytvorila dánska značka Actona. Táto univerzálna estetika nielenže nikdy neprekročí kánon módy interiérového dizajnu, ale ani vás tak skoro neomrzí a do vášho interiéru vždy vnesie ležérny a prirodzený šarm. V ponuke sú modely z dýhy alebo dubového dreva v prírodnej farbe, prípadne s bielymi vrchmi. Počítať môžete aj s niekoľkými veľkosťami a 2 variantmi vrchnej dosky - obdĺžnikový (so zaoblenými hranami) a okrúhly.

Drevený stôl nájde uplatnenie takmer v každom interiéri. Dá sa použiť na jedenie, podávanie teplých nápojov a občerstvenia pre hostí alebo na vystavenie dekorácií. K množstvu aplikácií sa oplatí pridať aj univerzálny dizajn okrúhleho stola Everet. Vrchná doska je v prírodnej svetlo-hnedej farbe. Ľahko ho zladíte s ďalšími drevenými doplnkami. Stôl v škandinávskom štýle môže doplniť aranžmán v rovnakej estetike. Dobre poslúži aj v iných prevedeniach. Stôl Everet zo série Everet je možné umiestniť do modernej obývačky alebo do kuchyne inšpirovanej eko alebo klasickým štýlom.

Doplňujúce informácie:

Výška po rám stola: 66,2 cm

Výška nohy: 73,7 cm

Toto je drevený stôl Everet okrúhly v svetlo-hnedej farbe.

ROZMERY:

  • Výška (cm): 75
  • Priemer (cm): 120
  • Hmotnosť (kg): 25.6

MATERIÁL

FARBA

  • Farba: svetlo-hnedá

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.