Drevená komoda PUCINA 198 cm dub prírodný, podnož čierna

Kód tovaru: 358
Drevená komoda PUCINA 198 cm dub prírodný, podnož čierna
Kód tovaru: 358

Komoda PUCINA, 198x76 cm - s prírodného dreva, je ideálnym riešením pre milovníkov nadčasového dizajnu. Za týmto univerzálnym návrhom sa skrýva známa a populárna značka Actona. Pokračovať

Cena s DPH
996.00 €
Cena bez DPH
830.00 €
Skladom - dodacia doba 4 týždne
Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru

Komoda PUCINA, 198x76 cm - prírodná, je ideálnym riešením pre milovníkov nadčasového dizajnu. Za týmto univerzálnym návrhom sa skrýva známa a populárna značka Actona. Tento renomovaný výrobca z Dánska si získal srdcia zákazníkov z takmer celého sveta. Niet divu, že nábytok podpísaný názvom značky sa vyznačuje nielen estetikou priateľskou k očiam, ale predovšetkým vysoko kvalitným a pevným spracovaním.

Táto prírodná komoda má rozmery 197,8 x 45 x 75,8 cm (rozmery uvedené v poradí: šírka x hĺbka x výška). Skladá sa zo skrinky s dvoma policami a dvoma priestrannými zásuvkami a jednou nekrytou poličkou. Vďaka tomu v nej môžeme skryť veľa vecí a odhaliť vybrané. Police boli vyrobené z nábytkovej dosky. Táto zásuvková komoda v škandinávskom štýle je vyrobená z dubovej dýhy, s pomerne jasne označenou kresbou, čo jej dáva nadčasový charakter. Je položená na podnoži, ktorá bola vyrobená z kovu v čiernej farbe. To všetko vytvára klasický, univerzálny celok.

Kde bude takáto komoda vyzerať najlepšie? Dokonale vyplní takmer akýkoľvek interiér. V modernom prostredí bude vyzerať krásne. Senzačné zaplní minimalistické spálne, obývacie izby alebo chodby. Takáto komoda môže byť umiestnená takmer v každej miestnosti, pretože bude užitočná všade.

ROZMERY:

  • Hĺbka (cm): 45
  • Šírka (cm): 198
  • Výška (cm): 76
  • Hmotnosť (kg): 93.8
  • Výška nôh: (cm) 20cm

MATERIÁLMateriál: kov,dyhovaná doska

FARBA

  • Farba nohy: čierna
  • Farba: dub - prírodný

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.